O nas

Zasięg realizacji wykonywanych zleceń sięga granic Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie w malowniczym regionie Dolnego Śląska mieści się Kotlina Kłodzka.
W samym sercu Kotliny Kłodzkiej znajduje się Agencja DETEKTYWISTYCZNA E&T LASAK.

Na terenie Kotliny Kłodzkiej Agencja Detektywistyczna E&T LASAK rozpoczęła działalność w 2005 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku detektywistycznym.

Specjalizujemy się w branży wykrywczej wynikającej z Ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych.

Uwzględniając spektrum wykonywanych zleceń Licencjonowana Agencja Detektywistyczna E&T LASAK wykonuje swą pracę wykorzystując profesjonalnych, wyszkolonych detektywów, którzy posiadają stosowną licencję detektywistyczną.

Agencja Detektywistyczna E&T LASAK swe usługi oferuje zgodnie z obowiązującym prawem a w szczególności z ustawą o usługach detektywistycznych.

Według wspomnianej ustawy usługami detektywistycznymi są czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach realizowane na podstawie umowy zawartej ze zleceniodawcą, w formach i w zakresie niezastrzeżonych dla organów i instytucji państwowych.

Szczegóły wykonywanych usług zawarte zostały w zakładce „Świadczone usługi”.
Głęboki nacisk kładziemy na staranność oraz rzetelność realizowanych przedsięwzięć detektywistycznych.

Jeśli w powyższej tematyce możemy Państwu pomóc lub wymienione tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy do kontaktu z Agencją Detektywistyczną E&T LASAK. Pozostajemy do Państwa dyspozycji całą dobę pod numerem telefonu:

1. (+48) 606704836; 

Zapraszamy również do kontaktu e-mail pod adresem:
biuro@detektywklodzki.pl
lasaktomasz@wp.pl

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.
Nasi stali Klienci cenią w szczególności perfekcjonizm, szybkość oraz dyskrecje działań. Biuro naszej Agencji mieści się miejscowości Kłodzko przy ul. Tadeusza Kościuszki 9A (kod 57-300), gdzie możemy spotkać się w spokojnym miejscu celem omówienia szczegółów zlecenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie UTI.PL